AYSİMA SAĞLIK

Aysima Sağlık, Gaziantep’te bulunan ve yaklaşık 15 yıldır uzman kadrosuyla Tıp Sektöründe faaliyet gösteren, sektöründe iddalı ithalatçı bir firmadır. Şirket bünyesinde 15 kişilik profesyonel ekip ile çalışmaktadır. 4’ü Pazarlama Departmanında, 6’sı ofis merkezimizde 5’ i ise saha operasyonlarını yönetmektedir.

Tüm Türkiye’ye en iyi hizmeti sunmak ve müşterilerinin memnuniyetini üst seviyede tutmak için Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde alt bayiisi bulunmaktadır. Aysima Medikal, Pazar ihtiyaçlarına göre her zaman yeni ürünler geliştirmeyi, araştırmayı, yenilikleri takip etmeyi ilke edinmiş bir firmadır. Yılda 2 kez bayiileriyle ve ortaklarlarıyla toplantı düzenlemektedir. Çalıştığımız uzman ve deneyimli doktorların oryantasyonu ile firmamız Türkiye’deki bir çok kongre ve sergilere sponsor olarak marka bilinirliğini ve güvenilirliğini arttımayı hedeflemektedir.

Her geçen gün ürün yelpazesine yenileri eklemek ve bu yenilikleri topluma kazandırmak için çalışan bir firmadır. Bayileri ve sıcak satış yöntemi ile satışlarına devam eden firmadır. Ayrıca tüm ihalelerin takibini ve katılımını gerçekleştirmektedirler. Avrupa ve bazı Asya ülkelerinde ki şirketlerle anlaşmalar yapıp ürünleri dağıtmaktadırlar. Asıl hedef tüm dünyada tanınan bir marka olmak ve tüm dünyaya ürün dağıtmaktır.

VİZYONUMUZ

Kalite ve fiyat politikasını benimseyerek sağlık sektöründe geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmak. Tüm çalışanları ile bir aile olarak yakın gelecekte, kaliteli ürünleri ve markalarıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında ülkenin önde gelen firmaları arasında olmak.

MİSYONUMUZ

Sağlık için kalite, hijyen ve doğru ürün anlayışını benimseyerek, sürekli gelişen dünyada topluma ve çevreye duyarlı, faydalı bir şirket olmak. Üstün kaliteli ürünleri en iyi hizmet anlayışı ile pekiştirerek müşterilerine sunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • - Güvenilir olmak.
  • - İnsana yatırım yapmak.
  • - Teknolojiyi yakından takip etmek.
  • - Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek.
  • - Kaliteye odaklanmak ve markalaşmayı ilke edinmek.
  • - Uluslararası standartlara ulaşmak.
  • - Yeniliklere öncülük eden bir şirket olmak.
aysima sağlık online katalog
Katalog sayfalarını çevirmek için sayfanın yanlarındaki ileri/geri oklarına tıklayın ya da sayfaları normal görünen halinden daha büyük görüntüleyebilmek ve daha net okuyabilmek için sayfa üzerine tıklayabilirsin.
aysima sağlık bilgi bankası
Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bu sayfadan gidebilirsiniz. Siparişler nasıl verilir, ödeme planı nedir ?, sevkiyat süreçleri nedir ?, yüksek adetli siparişlerde fiyat nasıl değişir ?, neden Aysima Sağlık ?.
aysima sağlık markalarımız
Distribütörlüklerini yaptığımız firmalar hakkında detaylı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Distribütörlüklerini yaptığımız firmalar başlıca MEDBONE TCP, PALL CORPORATION, ZHEJIANG RUNQIANG.